Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ultranacionalisté

5. 11. 2011

Ultranacionalisté

- rozvíjející se politická strana a ozbrojené síly Hlavní nepřátelé v CoD4MW,objevili se jako teroristi jejich působištěm je rusko.Peníze získávají zřejmě z prodávání zbraní.Získali ruskou vojenskou základnu,kde našli BTR,vrtulníky a jaderné hlavice.
- Vůdce - Imran Zakhaev
- Typ - politická strana,polovojáci
- Země - Rusko
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Imran Zakhaev(čtvrtý jezdec)

MW1 zakhaev 3.jpg

V roce 1996 přijde Imran(tehdy ještě překupník zbraní) kvůli Pricovi o ruku,to by vysvětlovalo jeho velkou nenávist k Velké Británii a USA.Přeje si vrátit rusko do komunistického režimu jako za Sovětského svazu.V roce 2011 je předseda a vojenský vůdce ultranacionalistické strany a hlavní záporák celé hry.SAS chce dostat jeho syna aby mohli vyjednávat,ale Imranův syn se zastřelí a to Imrana ještě více rozzuří a hodlá se poslat na USA jaderné rakety.Nakonec,když jde Imran a jeho dva bodyguardi popravovat členy SAS(nebo to co z nich zbylo)zastřelí ho Soap s pomocí Price,který mu zbraň hodil.
- Hodnost - Předseda ultranacionalistické strany

 

- Smrt - zastřelen Soapem 6.den 2011

Viktor Zakhaev(třetí jezdec)

Syn Imrana a polní vůdce ultranacionalistů.Chce stejně jako jeho otec vrátit rusko do sovětského režimu.Jde jednoduše poznat proti ostatním kvůli jeho modré proužkované teplákové soupravě.V nejmenovaném státě na blízkém východě veze prezidenta Al-Fulaniho (vás) na popravu do Al-asadova paláce.SAS dostane úkol chytit Viktora a po dlouhém pronásledování až na vrchol vysokého domu se Viktor zastřelí.Tím ještě více naštvou Imrana,který hrozí odpálením jaderných zbraní.
- Hodnost - polní vůdce ultranacionalistů
- Satus - KIA
- Smrt - 5.den - sebevražda

Dále známé postavy :

Viktor

Nachází se v misi blackout,poté co Gaz vyhodí pojistky na něj Sasha řve : Viktore vypadli pojistky(proto lze ponat jméno)a potom ho najdete jak se zbraní ohmatává stěny.

Sasha

V misi blackout je to první voják v domě kde se nachází Nikolai.Jméno lze poznat když již zmíněný Viktor ohmatává stěny a vy se ho dotknete říká : Si to ty Sasho ?

Yura

Je v misi ultimatum.Je to jeden ze dvou vojáků co vyslíchají Griggse.Jméno je slyšet,když se druhý voják ptá : Yuro kde je pila ?

Sergey

Je slyšet v misi všichni odstřelovačí nahoru,když si jeden z ultranacionalistů stěžuje že hlídají opuštěné město duchů a Sergey na to že jsou dobře placení tak ať mlčí

 

- Satus - KIA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář